Propojování studentů s firmami skrze projekty vedené odbornými mentory
Pokud se potýkáte s podobnými výzvami, Business Gate Academy Vám pomůže v jejich překonání.
Získáte na svou stranu tým studentů vedený mentory z praxe i z fakulty OPF, který bude neotřelým způsobem řešit Vámi zadaný projekt. Uvidíte, jak studenti přemýšlí, pracují, komunikují, což Vám poskytne ucelený obraz o profilu studenta – potencionálního budoucího zaměstnance.
Po dvou až třech měsících práce Vám studenti odprezentují výstupy (návrh řešení) a vy se rozhodnete, jestli týmu dáte šanci projekt implementovat.
Pro více informací nás kontaktujte na: academy@businessgate.cz nebo se zastavte do našich prostor.
Také vám probíhají hlavou podobné myšlenky jaké má většina studentů? Máte ideální příležitost obohatit si životopis a získat praxi v oboru, která nebude pouze na papíře, ale skutečně získáte cenné zkušenosti. Zjistíte, jak pracují profesionálové ve svém oboru (mentoři z praxe), jak fungují firmy, a budete součástí týmu, který bude veden k vyhotovení reálného projektu pro společnosti.
Výhody pro studenty:
- Možnost implementace u zadavatele – formou zaměstnání, brigády či stáže (záleží na domluvě)
- Nejlepší tým získá mimořádné stipendium
- Uznání projektu jako seminární práce ve vybraném předmětu
- Účast na událostech (vzdělávacích i networkingových) v prostorách Business Gate zdarma
Zašlete životopis na: academy@businessgate.cz a budete automaticky přihlášeni do projektu BG Academy a podstatně tak zvýšíte svoji hodnotu na trhu práce.
Také vidíte jasnou spojitost, jak by ze vzájemného propojení mohli studenti i podnikatelé významně profitovat?
Jak bude Business Gate Academy probíhat:
Společnosti zadají vyřešení specifického problému členům týmu Business Gate, kteří sesbírají potřebné informace a utvoří z problému ucelené zadání.
Dle typu zadání se sestaví čtyřčlenné týmy složené ze studentů. Tyto týmy budou vedeny tzv. operátory, kteří se postarají, aby měly potřebné informace a znalosti, pro co nejefektivnější zpracování projektu. Zároveň budou sloužit jako propojovací článek mezi studenty, zadavateli a externími mentory.
Studenti tedy nebudou do projektu „hozeni jako do vody“, ale budou průběžně konzultovat s profesionálními mentory z praxe a také zadavateli, díky čemuž získají cennou zpětnou vazbu a zabezpečí se správné směřování týmů.
Celý projekt je naplánován od 7. Března do 18. května a studenti se budou držet harmonogramu, který by je měl provést až k prezentaci zadavateli a úspěšnému dokončení.
Po finální prezentaci, která bude spojena s předávání cen, certifikátů a vyhodnocení nejúspěšnějšího projektu, se zadavatelé dohodnou se studenty, na možné implementaci navrženého řešení nebo další způsoby spolupráce.